Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

We are all about bringing changes - changes for good.

 

Демченков Ярослав Сергійович

БІОГРАФІЯ

депутат Чернігівської обласної ради

куратор Національної громадської ініціативи «ХОДА ПРОТИ СМЕРТІ»

Ярослав Демченков народився 18 червня 1976 року у Донецьку.

Має вищу економічну та юридичну освіту. Магістр міжнародного права (Українська академія зовнішньої торгівлі, м. Київ, 2000 – 2003), спеціаліст з міжнародної економіки (Донецький економіко-гуманітарний інститут). Володіє англійською мовою.

З січня по червень 2008 року проходив навчання за програмою Інституту Світового банку «Ukraine Knowledge Training Initiative”.

У 2007 році навчався на курсах Інституту розвитку муніципального господарства Університету „Erasmus”, Роттердам, Нідерланди та брав участь у Міжнародній конференції з управління великомасштабними інвестиційними проектами, організованої Інститутом розвитку Кореї у Сеулі (Південна Корея).

У травні-червні 2007 року підвищував кваліфікацію з питань організації закупівель та управління проектами у Інституті Світового банку.

Демченков підвищував кваліфікацію у програмах, що проводились Казначейством США, урядовими установами України, Японським центром в Україні, Міністерством закордонних справ Арабської Республіки Єгипет, Світовим банком, Міжнародним центром перспективних досліджень, Міжнародним республіканським інститутом, Агенцією США з міжнародного розвитку, Канадською агенцією з міжнародного розвитку, Інститутом конкурентного суспільства та іншими провідними вітчизняними та міжнародними інституціями.

З першого курсу навчання у інституті Демченков розпочав свою трудову діяльність робітником у одній з комерційних компаній Донецька, у 1995 році був запрошений науково-виробничим об’єднанням “Єлеком” на посаду радника з соціально-економічних питань.

Раніше, з 1994 року розпочав займатися громадсько-політичною діяльністю у Донецькому регіоні.
У 1995 році він вступає до лав Ліберальної партії України, обирається членом Керуючої Ради партії, членом президії керуючої ради Донецької регіональної організації ЛПУ.
У травні 1998 року, у зв’язку з початком роботи в органах виконавчої влади, зупиняє членство в партії.

У березні 1996 році Ярослава Демченкова призначають заступником виконавчого директора Донецької обласної Ради молодіжних та громадських організацій, у цьому ж році його обирають першим заступником голови Донецького обласного Комітету молодіжних організацій. У 1997 – 1998 роках він виконував обов’язки заступника голови Донецької обласної організації Українського Студентського Союзу (УСС), віце-президента Центру соціально-економічних досліджень регіональної організації УСС.

У жовтні 1996 року Ярослава Демченкова призначають на посаду керівника комітету молоді Донецької регіональної організації ЛПУ, а у жовтні 1997 року обирають на посаду Голови Донецької обласної організації Ліберального молодіжного об’єднання, однієї з впливовіших громадських організацій реґіону, того часу. У цьому ж році його обрано заступником Голови Всеукраїнської організації Ліберального молодіжного об’єднання, цю посаду він займає на громадських засадах.

У березні 1998 року за списками політичного блоку “Партія Праці та Ліберальна партія – разом!” балотувався до Верховної Ради України. Одночасно, у цьому ж році він балотувався до Донецької міської ради, під час виборів до якої зайняв 2 місце, поступившись незначною кількості голосів члену Комуністичної партії України.

У 1998 році Демченкова запрошують до Молодіжного Уряду України на посаду міністра економіки та промислової політики Молодіжного Уряду України, у травні цього ж року його призначають радником Міністра економіки України Василя Рогового.
З серпня 1998 року переходить на постійну роботу до центрального апарату Міністерства економіки України та приймає присягу державного службовця України.

До проведення адміністративної реформи центральних органів влади у березні 2000 року, займав посади головного спеціаліста управління співробітництва з Європейським Союзом та міжнародної технічної допомоги, помічника заступника Міністра економіки України, заступника начальника відділу середньо та довгострокового макроекономічного прогнозування, начальника відділу співробітництва з Групою Світового банку і Європейським банком реконструкції та розвитку.

З вересня 2000 року до січня 2002 року Демченков займав посаду заступника начальника Управління міжнародної економіки та взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.

У 2001 році наказом Міністерства його вводять до складу конкурсної комісії з відбору на державну службу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.

З січня 2002 по лютий 2003 року Демченков очолює Управління зв’язків з громадськість Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України ( з часом Управління взаємодії з громадськістю та ЗМІ) та тимчасово виконує обов’язки керівника Прес-служби Міністра економіки та з питань європейської інтеграції України Валерія Хорошковського.

У лютому 2003 року Ярослав Демченков взяв участь у відкритому конкурсі на посаду координатора проекту Світового банку „Діалог для реформ”. Цей проект впроваджувався Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції України за кошти Фонду інституційного розвитку Світового банку.
Конкурсна комісія відібрала Демченкова координатором цього проекту. Сферою його роботи стала загальна координація впровадження проекту, зокрема за такими напрямами:
- розвиток інституційної спроможності урядових служб зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ:
- інформаційна підтримка діалогу між владою і третім сектором;
- підвищення інституційної спроможності громадських організацій;
- правове забезпечення розвитку третього сектору.

З лютого 2004 року Демченков очолює Групу управління проектом на підготовку Третьої Програмної системної позики Світового банку для України.
Цей проект був грантом Фонду розвитку стратегії та людських ресурсів, наданий Урядом Японії. Проект впроваджувався під керівництвом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.
Проект був спрямований на підтримку заходів за зміцнення фінансової дисципліни, розвитку орієнтованої на ринок регулятивної системи, встановлення прозорості та ефективності управління державними ресурсами; та управління соціальними та екологічними ризиками.

Наказом Міністерства економіки України № 200 від 12.07.05 Демченкова Я. С. призначено керівником групи управління грантами Уряду Японії та Нідерландів, наданих Україні через Світовий банк для підготовки програмних системних позик на підтримку урядової програми реформ. Цю роботу він виконував до січня 2006 року.

Ярослав Демченков також тривалий час виконував функції позаштатного радника Міністерства економіки України в рамках впровадження проектів Світового банка.

З січня 2006 року - консультант Групи Світового банку.

З жовтня 2006 року по січень 2007 року, як радник Міністра економіки України надає допомогу Міністерству економіки України у питаннях публічної політики, підвищення інституційної спроможності впроваджувати проекти міжнародних фінансових організацій, питаннях формування інноваційно-інвестиційної політики.

Член робочої групи Міністерства економіки України з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (наказ Міністерства № 270 від 16.08.07).

Член робочої групи Кабінету Міністрів України з доопрацювання Концепції взаємодії органів виконавчої влади з інститутами громадянського суспільства (2007 рік).

З лютого 2007 року надавав консультаційну допомогу Міністерству з питань житлово-комунального господарства України, як позаштатний радник керівництва цього відомства.

У 2007 році він також надавав короткотермінові консультаційні послуги Державній митній службі України у питаннях підготовки комунікаційної стратегії цього відомства.

Демченков Ярослав був заступником Голови Всеукраїнської Спілки молодих державних службовців України, цю роботу він виконував на громадських засадах.

Він є членом Правління та експертом Центру політичної освіти, де професійно займається дослідженням передвиборних технологій, публічної політики та систем коаліційного будівництва особливо між урядовими установами та організаціями громадянського суспільства.

21 листопада 2007 року призначений штатним радником Віце-прем’єр-міністра України. У зв’язку зі зміною Кабінету Міністрів України з 9 січня 2008 року подав у відставку.

У березні 2008 року розпорядженням Глави Секретаріату Президента України призначений керівником відділу інвестиційно-інноваційного розвитку та супроводження проектів Секретаріату Президента України.
На цій посаді він до березня 2009 року відповідав за питання підготовки України до проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу, реалізацію окремих проектів у сфері інвестиційно-інноваційного розвитку, освіти та науки.

Державний службовець другої категорії.

З червня 2009 року почав працювати у Ініціативі Арсенія Яценюка "Фронт Змін", як помічник Голови виконавчого комітету, керівник його Секретаріату. У жовтні 2009 року обраний членом Ради Партії.

З листопада 2010 року депутат Чернігівської обласної ради.

Експерт Ради Європи в рамках Академії лідерства.

Працював першим заступником директора Фонду соціальних стратегій.

З вересня по листопад 2011 року заступник директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Демченков є автором чисельних досліджень та публікацій, та співавтором книг „Регуляторна політика: нові можливості” (Інститут конкурентного суспільства, м. Київ, 2004) та „Загальні методичні положення з формування спеціального режиму сприяння розвитку малого підприємництва у бізнес-інкубаторах” ( Національна академія наук України , Інститут економіки промисловості, м. Донецьк, 2003).


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»